• Gratulujeme!

• Nie je to síce školská súťaž, ale Natálka je naša, preto sme veľmi potešení z jej úspechu. V kategórii power test na Majstrovstvách Európy v taekwondo v poľskom Lubline získala prvé miesto a tím junioriek opäť aj s našou Natáliou Korytárovou z 9.A získal v kategórii special technique tretie miesto. Prikladáme diplom a talentovanú žiačku, ktorá nám zlato a bronz prišla ukázať. Gratulujeme ešte raz!

• Deň Zeme 2024

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň Zeme 2024.

22. apríl je Medzinárodný Deň Zeme. Počas tohto dňa na našej škole prebiehali edukatívne aktivity, ktoré si formou rovesníckeho vzdelávania pripravili žiaci z kolégia Zelenej školy v spolupráci s našimi najstaršími deviatakmi. Zamerali sme sa hlavne na ochranu prírody a problematiku odpadu. Následne sme sa so žiakmi vybrali do areálu školy, ale i do samotnej obce, kde sme vyzbierali odpadky. Všetkým organizátorom patrí veľké ďakujem. Petra Majerníková

• Expert Geniality Show

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Expert Geniality Show.

Záujem o expertov stále rastie......Každoročná súťaž Expert Geniality Show je u nás veľmi populárna a obľúbená medzi žiakmi. Deti v nej súťažia nielen v matematike, ale aj v predmetoch ako cudzí jazyk, zemepis, dejepis, biológia, fyzika či šport. Všeobecné znalosti si preverili viacerí žiaci z 2. stupňa a v každej kategórii máme umiestnenia najlepší z najlepších. Výhercom gratulujeme a veríme, že buduci rok budeme ešte lepší.

• Deň narcisov 2024

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň narcisov 2024.

V dnešný Deň narcisov sme aj my prispeli svojou snahou pre dobrú vec. Prispeli deti z celej školy, materskej školy, Obecného úradu, Domu seniorov ale i náhodní okoloidúci. Za každý príspevok v mene tých, ktorí to najviac potrebujú, srdečne ďakujeme. Vyzbieraná suma bola 782,05 eur.

• DEŇ NARCISOV

• Dňa 18.4.2023 (vo štvrtok) budú realizovať Zbierku Ligy proti rakovine naši deviataci s učiteľmi Zbierka prebehne v škole a následne aj v obci. Symbolickým narcisom, ktorý dostanete za dobrovoľný príspevok, prispejete na pomoc onkologickým pacientom.

• Volejbal na škole

• Volejbalové družstvo Hit Trnava Smolenice, po tréningovej činnosti od septembra si vyskúšali svoje prvé súťažné volejbalové zápasy proti družstvám z rovnakého volejbalového klubu z Trnavy. Družstvo vedie v zápasoch ako aj v tréningoch trénerka Vanesa Sukovská. Zápasy Baby volley sú určené pre deti ročníka 2013 a mladších a hrajú sa na zmenšenom ihrisku s upravenými pravidlami 3 na 3.

Tréningy volejbalu sú v utorky a vo štvrtky od 16:00 hod do 17:00 hod. v telocvični ZŠ s MŠ v Smoleniciach.

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Biblická olympiáda.

Žiaci Matúš Gono, David Gono a Metod Hricišin sa zúčastnili diecézneho (krajského) kola Biblickej olympiády. Umiestnili sa na 6. mieste a stali sa úspešnými riešiteľmi olympiády. Blahoželáme!

• Školský pohár SFZ

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Školský pohár SFZ.

Výber našich šiestakov odohral futbalový turnaj na ZŠ Kornela Mahra. Chlapci v náročnej konkurencii zanechali dobrý dojem a obsadili konečné 3. miesto.

ZŠ s MŠ Smolenice - ZŠ K. Mahra 2:6

ZŠ s MŠ Smolenice - ZŠ Spartakovská 5:0