• Naše úspechy

• 25.5.2023
              • Nitriansky šachový turnaj

Nitriansky šachový turnaj

Zúčastnili sme sa Nitrianskeho šachového turnaju a živého šachu. Získali sme krásne tretie miesto v kategórii D11, ktoré vyšachovala Viktória Sekerešová

• 2.5.2023
              • Otvorené Majstrovstvá ZŠ Smolenice v šachu

Otvorené Majstrovstvá ZŠ Smolenice v šachu

nes si žiaci našej školy zmerali sily v historicky prvom šachovom turnaji na našej škole pre deti a mládež. Držali sa veľmi statočne a v niektorých kategóriách sa umiestnili na pekných miestach. ZŠ spoznala historicky prvého majstra a majsterku školy v šachu, ktorými sa stali Filip Číšecký zo 7. A triedy a Viktória Sekerešová zo 4. A triedy, ktorým srdečne gratulujeme. Po turnaji sa uskutočnil živý šach, kde sa žiaci obliekli do rytierskeho brnenia a zábavnou formou sa oboznámili s tým ako kedysi hra šach prebiehala. Chcela by som im poďakovať za ich húževnatosť a popriať ďalšie úspechy na turnajoch.

• január - marec
              • Trnavský šachový rebríček

Trnavský šachový rebríček

V troch kolách sme si zmerali sily s viacerými súpermi ako družstvo, kde sme vybojovali 3.miesto

• 29.11.2022
              • 2.miesto v okresnom kole

2.miesto v okresnom kole

Dňa 29.11. sa v CVČ Kalokogatia uskutočnilo okresné kolo v šachu. Gratulujeme Viktórii Sekerešovej zo 4.A triedy, ktorá sa umiestnila na krásnom 2. mieste a bude reprezentovať školu v krajskom kole.