• Triedna akcia IV.A - Človeče, nehnevaj sa!

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Triedna akcia IV.A - Človeče, nehnevaj sa!.

V piatok popoludní sme sa v našej triede venovali spoločenským hrám. Užívali sme si vzájomnú spoločnosť, pohostili sme sa dobrotami a zasúťažili sme si v príjemnej, priateľskej atmosfére. Vyvrcholením triednej akcie bol súboj v Človeče, nehnevaj sa. Do finále sa prebojovali dve žiačky - Simonka Paráková a Tánička Chmelíková. Po napínavom závere sa napokon víťazkou stala Tánička. Sláva víťazovi, česť porazenému!

• Noc v škole

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Noc v škole.

Škola nie je iba (m)učenie. Škola je aj radosť. 6.A si to na vlastnej koži v piatok vyskúšala. Mali sa fantasticky. Že neexistuje rozprávková cesta? Veru že hej. Prešli si ju míľovými krokmi s pomocou úžasných pomocníčok z 9.A a úžasného Ferka. Ako to aj v rozprávkach býva, všetci vyhladli. Nejedli však perníky ako Janko s Marienkou, ale voňavú pizzu. To však nebol koniec večera. Decká dostali super odmeny, každý si zaslúžil. Úplne najlepšia však bola schovávačka po škole a polnočný futbalový zápas. Tak to bol zážitok! Kto chcel zažiť srandy veľa, u nás v škole to veru nebola žiadna bieda.

• Beseda s Braňom Jobusom

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Beseda s Braňom Jobusom.

V piatok 27.1 zavítal do našej školy slovenský spevák, hudobník a spisovateľ Braňo Jobus. Naša beseda bola nielen o knihách, ale bola spestrená aj detskými piesňami. Všetci sme sa príjemne zabávali.

• Výpis z klasifikácie

• V utorok 31.1.2023 žiaci dostanú výpis z klasifikácie a správania za 1. polrok formou Edupage. Tlačené výpisy dostanú len žiaci 1. a 2. ročníka.

V utorok počas 4. a 5 . VH (podľa počtu hodín v daný deň) budú prebiehať triednicke hodiny na zhodnotenie klasifikácie a správania za daný polrok.  6. VH v utorok odpadá.

Polročné prázdniny sú od roku 2023 zrušené.